Profesyonel Kadınlar Ulusal Birliği Winsome A. Bowen, Otantik İcra Başkanı / Sahibi, Corp., Yılın bir 2014-2015 Profesyonel Woman Duyurdu

Yılın bir 2014-2015 Profesyonel Woman olarak

NAPW onur Şirin A. Bowen, Otantik İcra Başkanı / Owner, Corp.. Bayan Bowen ulaşım planlama ve yaşam koçluğu liderlik için bu prestijli ayrım ile tanınır. Hemen hemen her sanayi ve meslek kapsayan ülkedeki kadınların, en büyük, en tanınan ağ örgütü olarak, Profesyonel Kadınlar Ulusal Birliği (NAPW) 600.000 den fazla üyesi ve 200 yerel Bölümler ile güçlü canlı ağ topluluktur.
Şirin Bowen Sertifikalı Ulaşım Planlayıcısı ve kimin deneyim tramvay, hafif raylı ve otobüs hızlı transit planlama, büyük ölçekli multi-modal projeler ve kamu iletişim programları için federal çevre çalışmaları konusunda uzmanlaşmış, taşımacılık sektöründe 20 yılı aşkın yayılan Yaşam Koçu.
O Kasırgası Andrew sonrasında Miami, FL kenti için afet sonrası yardım ve kurtarma yapan iken Bayan Bowen kariyer topluluğu planlama ve gelişme başladı. Onu en son danışmanlık işleri Baltimore, MD transit ve yeniden geliştirme projelerine odaklanmıştır; New Orleans, LA; Anchorage, AK; Miami, FL ve Phoenix, AZ. AECOM ile eski Associate Başkan Yardımcısı, bir tam hizmet mühendislik danışmanlık firması olarak, Bayan Bowen Güneydoğu ABD’de Transit ve Rail şirketin Piyasası Sektör Lideri oldu. Bundan önce o> Ödüller

Profesyonel Kadınlar Ulusal Birliği Sandra Wilson-Cannon, MACK-WILSON Vakfı Kurucu / Başkan / CEO, Yılın bir 2014-2015 Profesyonel Woman Duyurdu

NAPW onur Sandra Wilson-Cannon, MS MACK-WILSON Vakfı, BS, Kurucu / Başkan / CEO, Yılın bir 2014-2015 Profesyonel Woman gibi. Wilson-Cannon danışmanlık liderlik için bu prestijli ayrım ile tanınır. Hemen hemen her sanayi ve meslek kapsayan ülkedeki kadınların, en büyük, en tanınan ağ örgütü olarak, Profesyonel Kadınlar Ulusal Birliği (NAPW) 600.000 den fazla üyesi ve 200 yerel Bölümler ile güçlü canlı ağ topluluktur.
Rol modellerinin ilham verici bir aile ile kutsanmış, Sandra Wilson-Cannon onların kurşun izledi ve başarı için kendi yolunu sahte. O daha iyi bir yaşam arayışı içinde 1925 yılında Mississippi gelen orijinal Kuzeybatı Ohio öncü gurur torunu. Başarılı olmak için onun hırs, bir gün işçi hayatından onu teslim etti. O tüm aile için bir umut feneri olarak hizmet başarılı bir lokantacı olmak için gitti.
Hiç ilk iş Pasifik Bell sarı sayfa reklam satış beri, Wilson-Cannon hep başkalarına yardımcı olmuştur. Bugün hâlâ hayatın her kesiminden gelen ancak satış dışındaki bir sıfatla kişilere yardım almaktadır. Wilson-Cannon yaşam koçluğu, psikolojik danışmanlık, iletişim ve ilişki kurma konusunda uzmanlaşmış kendi şirketinin CEO’su. Kendi potansiyeline ulaşmasını bireylerin güçlendirici deneyimi fazla 30 yıl ile, uzmanlık alanları onu çok kültürlü psikolojik danışmanlık ve bireysel, grup ve yönetici koçluğu içerir. Kariyeri boyunca ilköğretim üniversiteye okulu yanı sıra emekliler ve yaşlılar takımın antrenörü öğrencileri yardımcı olmuştur.
Wilson-Cannon Argosy Üniversitesi Rehberlik ve Psikoloji Yüksek Lisansını aldı. Halen Amerikan Danışmanlık Derneği ve Eta Phi Beta ile ilgilenmektedir.
NAPW Hakkında
NAPW misyonu onlar talip bağlanmak ve elde edebilirsiniz başarılı kadın yöneticiler, profesyoneller ve girişimciler için özel, son derece gelişmiş ağ forum sağlamaktır. Yenilikçi kaynaklar, benzersiz araçlar ve ilerici faydalar sayesinde, profesyonel kadın etkileşim, fikir alışverişi, onların bilgilerini ilerletmek ve birbirlerine güçlendirmek.

Meslek Sahibi Kadınlar Açıkladı Adaçayı Popovich, Owner ve Kurşun Designer, Adaçayı Popovich Tasarım, Yılın bir 2014-2015 Profesyonel Kadın National Association

NAPW onur Sage Popovich, Sahibi ve Yılın bir 2014-2015 Profesyonel Woman gibi Sage Popovich Design Baş Tasarımcısı. Bayan Popovich iç ve dış tasarımda liderlik için bu prestijli ayrım ile tanınır. Hemen hemen her sanayi ve meslek kapsayan ülkede profesyonel kadınların, en büyük, en tanınan ağ örgütü olarak, Profesyonel Kadınlar Ulusal Birliği 600.000 üyesi ve 200’ün üzerinde yerel Bölümler ile güçlü canlı ağ topluluktur.
Sage Popovich 45 yılı aşkın bir iç ve dış tasarımcısı olarak çalışmaktadır. O kimin gol kira satmak ya da sadece kendi keyfi için alanı temizlemek olabilir müşterilerle çalışan, açık ve kapalı tasarımlar uzmanlaşmıştır. Bayan Popovich doğru onun kişiliği ve yaşam tarzını yansıtan bir alan yaratmak için her müşteri ile üretim öncesi ve ön tasarım zamanında büyük bir harcama için bir üne sahiptir.
Bayan Popovich arka plan Scarff Sanat Ulusal Dış Dergisi Reklam Müdürü ve In-Ev Temsilcisi olarak üç yıl ve Oyunculuk Müdürü olarak beş yıl içerir. 1990 yılında, Bayan Popovich o havayolu ve finansal kuruluşlar için varlık yönetimi sağlanan Valparaiso, IN Adaçayı-Popovich, Inc. açıldı. O sonunda, ulusal ve uluslararası müşterilerine tasarım hizmetleri sunmaktadır Islamoroda, FL Sage Popovich Tasarım açıldı. Bayan Popovich de Indiana eyaletinde Hikmet Ranch bir Sahibi ve Rocky Mountain Atlar Damızlık olduğunu.
NAPW Hakkında
NAPW misyonu onlar talip bağlanmak ve elde edebilirsiniz başarılı kadın yöneticiler, profesyoneller ve girişimciler için özel, son derece gelişmiş ağ forum sağlamaktır. Yenilikçi kaynaklar, benzersiz araçlar ve ilerici faydalar sayesinde, profesyonel kadın etkileşim, fikir alışverişi, onların bilgilerini ilerletmek ve birbirlerine güçlendirmek.

Profesyonel Kadınlar Ulusal Birliği Renee A. Knight, Cerner, Inc Destek Ekibi Kurşun, Yılın bir 2014-2015 Profesyonel Woman Duyurdu

Yılın bir 2014-2015 Profesyonel Woman olarak

NAPW onur Renee A. Knight Cerner, Inc Destek Ekibi Kurşun,. Bayan Knight teknolojisinde liderlik için bu prestijli ayrım ile tanınır. Hemen hemen her sanayi ve meslek kapsayan ülkedeki kadınların, en büyük, en tanınan bir kuruluş olarak, Profesyonel Kadınlar Ulusal Birliği (NAPW) 600.000 den fazla üyesi ve 200 yerel Bölümler ile güçlü canlı ağ topluluktur.
Teknoloji sektöründe Renee Knight’ın kariyeri Ürün Uzmanı olarak Illinois Hastanesi Üniversitesi’nde fazla 20 yıl önce başladı. Per-Se Teknolojileri sanat ve Kıdemli Ürün Uzmanı olarak Ürün Uzmanı yer alacağını takip Diğer pozisyonları.
Clairvia, önde gelen bir sağlık yazılım çözümleri sağlayıcısı için bir Gereksinimleri Analist ve Ürün Müdürü olarak çalışırken Bayan Knight da Yazılım Uzmanı olarak onun becerilerini geliştirdi. Şimdi Cerner, Inc., onu geçerli konum Destek Ekibi Kurşun gibidir. Cerner dünya genelinde sağlık güvenli ve daha verimli hale dünyada 13. en yenilikçi şirketi olarak Forbes tarafından sıralanır.
Bradley Üniversitesi mezunu, Bayan Knight Muhasebe lisans derecesine sahiptir. Halen Delta Sigma Pheta ile ilgilenmektedir.
NAPW Hakkında
NAPW ‘nin misyonu onlar talip bağlanmak ve elde edebilirsiniz başarılı kadın yöneticiler, profesyoneller ve girişimciler için özel, son derece gelişmiş ağ forum sağlamaktır. Yenilikçi kaynaklar, benzersiz araçlar ve ilerici faydalar sayesinde, profesyonel kadın etkileşim, fikir alışverişi, onların bilgilerini ilerletmek ve birbirlerine güçlendirmek.

Profesyonel Kadınlar Ulusal Birliği Pamela K. Lam, Kıdemli EEE Component / Eskime Mühendisi, Yılın bir 2014-2015 Profesyonel Woman Duyurdu

Yılın bir 2014-2015 Profesyonel Woman olarak

NAPW onur Pamela K. Lam. Bayan Lam bileşen mühendislik ve eskime azaltma yönetiminde liderlik için bu prestijli ayrım ile tanınır. Hemen hemen her sanayi ve meslek kapsayan ülkede profesyonel kadınların, en büyük, en tanınan ağ örgütü olarak, Profesyonel Kadınlar Ulusal Birliği 600.000 üyesi ve 200’ün üzerinde yerel Bölümler ile güçlü canlı ağ topluluktur.
“Ben o çok mütevazı başlangıçlar var nasıl olsa benim için bir İhtisas Mühendisi çılgın rota haline,” Bayan Lam, Kıdemli EEE Komponent / Eskime Mühendisi itiraf ediyor.
Başlangıçta bir öğretim kariyer planlama, Bayan Lam öğretim onun için değildi, sadece bir kaç üniversite kursları sonra fark etti. Askeri uçaklar için parçalar yapılmış bir şirkette bir iş aldıktan sonra, o elektronik ile çalışan ilgilenmeye başladı. Bir cesaret “harika patronu ve akıl hocası,” Bayan Lam sonunda iki Associate derece (Elektrik Mühendisliği Teknolojisi Genel Eğitim ve Uygulamalı Bilimler) elde edilir ve aynı zamanda bir 4,0 not ortalaması ile mezun, İşletme onun lisans kazanmak için gitti.
Bugün, Bayan Lam Mühendis olarak çalışan deneyimi fazla 30 yıl vardır ve bileşen mühendisliği üst düzey pozisyonlarda bir dizi düzenledi. Onun başarılı kariyeri boyunca, o, elektrik, elektronik ve elektro-mekanik komponent araştırma, doğrulama, kullanılabilirlik ve dokümantasyon yanı sıra bileşen eskime yönetimi azaltma teknikleri gibi sanayi becerilerini geliştirdi etti.
Bayan Lam yetenekleri fen ve matematik ötesine. O da yetenekli bir esnaf ve oluşturur ve Swarovski kristalleri, yangın cilalı boncuk ve tohum boncuklar kullanarak takı güzel, one-of-a-tür parçaları satıyor. Onun zanaat genişleyen odaklanan Bayan Lam geçenlerde gümüşçüler dersleri aldı.
NAPW Hakkında
NAPW misyonu onlar talip bağlanmak ve elde edebilirsiniz başarılı kadın yöneticiler, profesyoneller ve girişimciler için özel, son derece gelişmiş ağ forum sağlamaktır. Yenilikçi kaynaklar, benzersiz araçlar ve ilerici faydalar sayesinde, profesyonel kadın etkileşim, fikir alışverişi, onların bilgilerini ilerletmek ve birbirlerine güçlendirmek.

Güvenlik Endüstrisi Derneği ISC Brezilya Güvenlik Exposition Exclusive Erişim Teklifleri

(SIA) Brezilya Latin Amerika’daki en büyük güvenlik pazarı ve böylece ISC Olaylar 10-12 Mart, 2015 Güvenlik Endüstrisi Derneği on ISC Brezilya, Brezilya en sağlam güvenlik fuar, yine bu yıl ülkeye döner bir kez daha ISC Olaylar ile ortaklığa girmiştir bu heyecan verici gösteri ve arkasında sağlam pazar için özel bir erişim noktası ile ABD şirketleri sağlamak.
Geçen yıl, ISC Brezilya 47 ülkeden 10.000’den fazla sektör profesyonelleri tarafından ziyaret sergilerde 51 ülkeden 150 ulusal ve uluslararası markaların yer. Bu yılki ISC Brezilya Uluslararası Güvenlik Konferansı’na ziyaret

PBEV Yardımcı Premium Wine Group 2015 yılında ek% 20 Kapasite ekle

Premium İçecek Group Inc (OTCMarkets.com: PBEV) tümüyle ona ait özel ezmek tesisi, Premium Wine Group (“PWG”) yükseltme ve kapasitesini artırmak için tasarlanmış bir sermaye harcama programı yapmaya olacağını duyurmaktan mutluluk duyar sunulan hizmetleri genişletirken . yatırım programı derhal başlayacak ve 2015 hasat tamamlanmasından önce bir yerde olmalıdır.
“PWG yakın ve% 100 kapasite kullanımı yakın inching olmuştur Geçtiğimiz birkaç yılda,” PWG en üst şirketi Premium İçecek Grubu Richard D. Bailey, Başkan ve CEO belirtti. “O zaman herkesin beklentileri aştı 2014 hasat geldi. Hasat tahmini üzerinde yaklaşık% 30 teslim yakın ve müşterilerimize geldiğinde, artırmak ve genişletmek için ihtiyaç anında oldu. “
“Premium Wine Grubu 2000 yılında açıldığında, bu meyvenin 1120 ton her yıl alma yeteneğine sahip sanat, özel ezmek tesisin bir devlet olacak şekilde tasarlanmıştır,” Russell Hearn, PWG kurucusu, Genel Müdür ve Şef Winemaker belirtti. Long Island Şarap sektöründe son 15 yılda büyüdü gibi “Biz daha sık bizim çalışma kapasitesi karşı koşmaya başladı. Ama bu yıl biz meyve 1450 tondan fazla aldı. Bu ezici bir hasat oldu ve Premium geçici tankların onlarca kiralama sonuçlandı. “
Bu kapasite artışı 470 galon kadar 53.060 galonluk bir araya genişleme için 6020 galon için arasında değişen 25 yeni fermentasyon ve depolama tanklarının eklenmesini içerir olacağı tahmin edilmektedir. Bu bitmiş ürünün ilave 23.000 vaka eşdeğer dönüşür. Buna ek olarak, PWG onun şişeleme hattı yükseltmek ve karbonatlaşma ve diğer hizmetleri ve ekipmanları eklemek için arıyor olacak.
“Biz müşterilerimize köpüklü şarabı ve diğer ürünleri yapmaktan karbonasyon hizmetleri için artan bir talep gördük,” Hearn ekledi. “Primler görev onları büyük meyve büyüyen ve harika bir ürün yapmaya odaklanmak sağlayacak müşterilerimize hizmet sunmaktır. Anlamda büyük bir anlaşma yapar bu ek yetenekleri ekleyerek, elma suyu ve diğer ürünler köpüklü hızlı büyüme ile. “
Premium Wine Group hakkında: (: PBEV Ticker), Aralık 2013 yılında PBEV tarafından satın alınmıştır PWG Russell Hearn, Mark Lieb ve Bernard Sussman tarafından 2000 yılında kuruldu ve bulunan Premium Wine Group Premium İçecek Grubu Inc bir yüz iştiraki olan Mattituck, NY.
Premium İçecek Grubu Hakkında: Premium İçecek Grubu olan adi hisse senedi esnaf OTCMarkets.com üzerinde senedi altındaki ‘. PBEV’ 30 Aralık 2013 tarihinde, PBEV yayınlanan ve seçkin üyelik çıkarları% 100 edinilen halka açık holding şirketidir; Lieb Cellars LLC, Cutchogue, NY ödüllü bir bağ yapma emlak yetiştirilen şaraplar. Lieb Cellars ayrıca şişe, kutu ve fıçı formatlarında düşük fiyatlarla yüksek kaliteli şarap sunan The Bridge Lane Şarap serisi yapar; Lieb Vineyards LLC tamamen kendisine ait olan bağ özelliği yaklaşık 42 dönümlük ve kiralanan ve yönetilen mülkiyet 42 dönüm ve sorumlu bir bağ yönetim şirketi; Mattituck, NY Premium Wine Group LLC.
Safe Harbor Dil: TABLOLARI İLERİYE: tarihsel gerçekler değildir bu basın açıklamasında yer alan ifadeler 1995 Özel Menkul Kıymetler Dava Reformu Yasası (“1995 Kanunu”) anlamında “ileriye yönelik ifadeler” dir. Örneğin “potansiyel” “fırsatlar”, “sabırsızlanıyoruz”, “niyetinde” “öngörmek”, “beklemek”, “inanmak” olarak kelime ve benzeri ifadeler, ileriye yönelik ifadeleri tanımlamak. Premium İçecek Grubu, Inc (“Şirket”) ileriye dönük ifadeler gerçek sonuçlar öngörülen edilenlerden farklı olmasına neden olabilecek bazı risklere ve belirsizliklere tabidir Şirketin mevcut beklenti ve varsayımlarını yansıtmaktadır okuyucuların uyardı ileriye dönük ifadeleri. Burada yapılan açıklamalar 1995 Yasası içerdiği ileriye dönük ifadeler için güvenli liman dayanarak yapılır. Şirket aksi Şirket

tarafından yapılan burada yapılan herhangi bir ileriye dönük ifadeler ya da başka herhangi bir ileriye dönük beyanları güncelleme ya da gözden geçirme yükümlülüğü kabul

Fonolo Gelecek İletişim Merkezi Zirvesi’nde Katılmalı

Fonolo, bir çağrı arka tutma süresini değiştirerek çağrı merkezi deneyimini geliştirir şirket, at ChampionsGate Omni Orlando Resort Gelecek İletişim Merkezi Zirvesi, 29-30 Ocak, 2015 sergileyecek duyurdu Florida.
Bu iş stratejisi ilerleyen için net bir vizyon, yeni ortaya çıkan eğilimleri, müşteri ihtiyaçlarını, yıkıcı teknolojiler ve iş zorunluluklar sentezler sadece müşteri hizmetleri olaydır. Çağrı merkezleri rakiplerinden daha müşteri beklentileri iyi ve daha hızlı karşılamak için yeteneği ile belirlenecektir nasıl gelecekteki başarısı öğreneceksiniz.
“Biz, bu heyecan verici etkinliğin bir parçası olmaktan çağrı merkezi geleceğini inceleyen ve yenilikçi geri arama çözümleri çağrı merkezleri oranları, düşük telekom maliyetini terk ve müşteri deneyimini geliştirmek azaltmaya yardımcı olabilir nasıl gösteren bekliyoruz,” dedi Fonolo CEO, Shai Berger.
Gelecek İletişim Merkezi Zirvesi katılımcılara 500 müşteri hizmetleri profesyonelleri ile tanışma ve 50 katılımcı firmalar üzerinde ziyaret etme fırsatı verir. Konferansa katılanlar Fonolo temsilcileri ile sohbet ve stand # 312 ziyaret ederek, bulut tabanlı geri arama çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Canlı güncellemeler ve show anlayışlar için Twitterfonolo izleyin.
Bu olay hakkında daha fazla bilgi http://www.thefuturecontactcentersummit.com/ adresinde bulunabilir.
Fonolo Hakkında
Fonolo bulut tabanlı geri arama çözümlerinin lider sağlayıcısı. Şirketin yenilikçi ürünler çağrı merkezleri sorunsuz bir çağrı arka tutma süresini değiştirerek müşterileri ile etkileşim şekilde geliştirmek. Ne olursa olsun konuşma başlıyor nerede – sağ ajan onları bağlayan ve tutma süresi ortadan kaldırarak çağrı merkezi aracılığıyla hızlı ve rahat Fonolo yolları müşteriler – web, mobil veya telefon yoluyla. Kuruluşların giderek artan listesi Fonolo müşterileri için çağrı merkezi deneyimini geliştirmek güveniyorum. Fonolo.com Daha fazla bilgi.